I když nejsme jedním z největších dopravců v zemi, naše síla spočívá v naší flexibilitě a individuálním přístupu. Jsme schopni vyhovět požadavkům našich klientů a nabídnout jim možnosti, od rychlosti dodání až po cenu za naše služby. Jsme hrdí na náš individuální přístup a neustálou komunikaci, aby naši klienti byli plně informováni o stavu jejich objednávky. Máme flotilu vozidel, která nám umožňuje poskytovat osobní, nákladní do 7,5 t a expresní dopravu.

Jsme spolehlivým poskytovatelem vnitrostátní nákladní dopravy a nabízíme naše služby všem, kteří hledají levné a rychlé řešení nákladní dopravy. Ve svém oboru máme velké zkušenosti. Klienti využívají naše služby od roku 2003, kdy byla založena naše společnost v Kolíně.

Náš vozový park disponuje vozidly Škoda Octavia Combi, Iveco Daily, Ford Transit a nákladní automobil Volvo, který je schopen pojmout až 18 EUR palet. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě, a proto se k nám naši zákazníci rádi vracejí, a pokud také využijete naše služby, uděláme vše pro to, abychom zajistili, že jsou právě to, co potřebujete.

Můžete nás kdykoli nezávazně kontaktovat. Rádi projednáme možnosti a termíny, včetně předběžné cenové kalkulace. Můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na info@elmtrans.cz a my vám co nejdříve odpovíme.

Specialisté nejen na kovovýrobu

Mezi hlavní segmenty činnosti patří kovovýroba, lakování, montáž včetně elektro vybavení, hardware i zákaznického materiálu.

www.elmtrade.com
Tři druhy lakování pod jednou střechou

Hlavní zákazníci lakování dílů pocházejí z automobilového průmyslu, čímž je zaručena nejvyšší možná kvalita.

www.lakol.cz
Copyright © 2020 Elmtrans s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Cookies | GDPR
WebSite By: IT PRODUCTS s.r.o.