Potřebujete-li přepravit různé zásilky, náklady bezpečně a včas, jsme na trhu silniční dopravy již mnoho let a co je nejdůležitější, jsme tu pro vás. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, a proto jsme velmi rádi, když se na nás opakovaně obracejí. Neváhejte nás kontaktovat, najdeme společné řešení šité na míru pro každého.

MINI

Potřebujete někam rychle a levně dostat svoji zásilku? Přeprava, na kterou jste se spoléhali nedopadne a pak musíte najít náhradní řešení. Poskytneme vám ideální řešení a zásilku dopravíme bezpečně na místo určení. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám, co potřebujete. Přizpůsobíme se vašim časovým potřebám a dostaneme vaši zásilku tam, kam potřebujete a včas. Neváhejte nás kontaktovat a prodiskutovat možnosti a podrobnosti, aniž byste se museli zavazovat.

 

MIDI

Máte malou nebo střední zásilku, kterou potřebujete dostat ke klientovi, do skladu nebo do společnosti? Zajistíme spolehlivé doručení vaší zásilky kamkoli po ČR. Na rozdíl od velkých kurýrních společností jsme schopni zajistit bezchybnou přesnost a také možnost splnění všech vašich požadavků. Nehledejte komplikovaná řešení. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám podrobnosti. O vše se postaráme a předem vám zašleme cenovou kalkulaci. Zajišťujeme přepravu jednorázových zásilek a možnost pravidelné spolupráce.

MAXI

Máte velkou zásilku, kterou potřebujete dostat z bodu A do bodu B? Můžeme zajistit přepravu jakéhokoli velkého nákladu. Nemusíte hledat lidi ani najímat žádná vozidla. Zajistíme jednorázové, nebo pravidelné možnosti přepravy nákladů do maximální hmotnosti 7,5 t a bezpečně je dopravíme na místo určení. Nezáleží na tom, zda se jedná o zboží, materiály, nábytek nebo cokoli jiného. Naším posláním je zajistit spolehlivou přepravu.

Specialisté nejen na kovovýrobu

Mezi hlavní segmenty činnosti patří kovovýroba, lakování, montáž včetně elektro vybavení, hardware i zákaznického materiálu.

www.elmtrade.com
Tři druhy lakování pod jednou střechou

Hlavní zákazníci lakování dílů pocházejí z automobilového průmyslu, čímž je zaručena nejvyšší možná kvalita.

www.lakol.cz
Copyright © 2020 Elmtrans s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Cookies | GDPR
WebSite By: IT PRODUCTS s.r.o.